INFOLINIA: 9:00 - 17:00
tel. +48 732 246 044
img

SONY PS PORTABLE

XONE Sniper Elite 3 - Afrika PL ULTIMATE Edition
0 (Ilość ocen: 0)

Producent: 505 Games
Dostępność: chwilowo brak
Sugerowana cena detaliczna: 179,90 zł
Cena: 135,00 zł 175,00 zł 135.00 PLN

Sugerowana cena detaliczna: 179,90 zł
Cena: 135,00 zł 175,00 zł 135.00 PLN
poleć znajomemu Obserwuj

 

Sniper III Ultimate Edition to pełna wersja gry wzbogacona o 9 DLC

W zestawie oprócz samej gry pojawią się trzy dodatki z serii "Save Churchill", sześć paczek broni i inne bonusy dostępne w dniu premiery podstawowej wersji. Oto pełna zawartość wersji ULTIMATE.

  • Save Churchill część 1: In Shadows
  • Save Churchill część 2: Belly of the Beast
  • Save Churchill część 3: Confrontation
  • Hunter Weapons Pack
  • Camouflage Weapons Pack
  • Patriot Weapons Pack
  • Sniper Rifles Weapons Pack
  • Axis Weapons Pack
  • Eastern Front Weapons Pack.

 

Jedna kula może zmienić bieg historii…

AFRYKA PÓŁNOCNA, 1942. Trwa wojenna zawierucha. Niemcy konstruują nową super broń, której moc ma zmiażdżyć siły alianckie. Elitarne oddziały Afrika Korps i ich siejące grozę Tygrysy stają na Twojej drodze. Pokrzyżuj plany III Rzeszy i wspomóż aliantów ...

Tryb dla pojedynczego gracza składa się z serii misji, w większości polegających na wyeliminowaniu konkretnego celu. Realizacja celów jest zawsze trudna i wymaga przekradania się między wrogimi oddziałami oraz cichego eliminowania nieprzyjacielskich żołnierzy. Możemy również spróbować frontalnego ataku, to jednak ściągnie nam na głowę wszystkie okoliczne patrole.

W Sniper Elite III: Afrika powraca znak rozpoznawczy serii, czyli rozbudowana mechanika snajperska. Na wyższych poziomach trudności bierze ona pod uwagę takie aspekty jak prędkość i kierunek wiatru czy wpływ grawitacji na tor lotu kuli. Autorzy nie ograniczyli się do kopiowania pomysłów poprzedników. Zamiast tego wprowadzili również sporo nowych rozwiązań. Najważniejszym z nich jest pojawienie się sandboksowych map o otwartej strukturze. Zapewniają one graczom dużą swobodę wyboru metod oraz sposobu realizacji zadań i sprawiają, że każdy poziom można przechodzić wielokrotnie bez uczucia nudy, za każdym razem próbując innej taktyki. Jednocześnie większy nacisk położono na elementy "cichej akcji", które wzbogaciły się o tzw. system relokacji. Powoduje on, że po oddaniu kilku strzałów musimy szybko zmienić pozycję i gra daje nam znać, kiedy oddaliliśmy się wystarczająco daleko, abyśmy w spokoju rozpocząć poszukiwania innych słabych punktów w nieprzyjacielskich patrolach.

Autorzy znacząco ulepszyli również kamerę rentgenowską, która teraz ukazuje nie tylko uszkodzenia szkieletu, ale również mięśni i systemu krążenia. Większy poziom detali objął także pojazdy. Eliminowanie czołgów i opancerzonych ciężarówek wymaga obecnie zniszczenia wpierw kilku elementów składowych zanim otrzymamy okazję wykończenia celu ostatnią kulą. Co ciekawe, również najlepsze trafienia pojazdów ukazywane są za pomocą filmowej kamery, która podąża za pociskiem, a następnie pokazuje uszkodzenia mechaniczne poszczególnych części. Dodatkową atrakcją jest system rozwoju. Zależnie od efektowności naszych akcji przydziela on punkty doświadczenia, które wydajemy następnie na ulepszanie ekwipunku i uzbrojenia.

Całą kampanię możemy przejść samotnie lub wspólnie z jednym kolegą, a dodatkowo dostępne są także dwa inne kooperacyjne tryby. Pierwszym z nich jest Survival, gdzie próbujemy wspólnie z towarzyszami broni wytrwać jak najdłużej przeciwko hordom wrogów. Natomiast drugim jest doskonale znany fanom serii Overwatch, odtwarzający działanie drużyny snajperskiej, gdzie jeden z graczy wciela się w strzelca wyborowego, a drugi odgrywa rolę tzw. spottera, który przekazuje partnerowi cenne informacje, a każdy z nich stara się osłaniać towarzysza broni. Nie zabrakło także licznych trybów rywalizacji.

 

 


img img img img img img img
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl