INFOLINIA: 9:00 - 17:00
tel. +48 732 246 044
img

THRUSTMASTER TSS Handbrake SPARCO Mod +
5 (Ilość ocen: 1)

Producent: Thrustmaster
Dostępność: towar dostępny
Wysyłka: 48 godzin
Sugerowana cena detaliczna: 1 395,00 zł
Cena: 1 350,00 zł 1350.00 PLN

Sugerowana cena detaliczna: 1 395,00 zł
Cena: 1 350,00 zł 1350.00 PLN
poleć znajomemu Obserwuj

NOWA WERSJA WSPÓŁPRACUJE Z PC, PS4 i XONE.

TSS HANDBRAKE SPARCO MOD + to progresywny hamulec ręczny i sekwencyjna dźwignia zmiany biegów (zamiennie) oficjalnie licencjonowane przez firmę SPARCO, znakomite akcesoria do trenowania driftu, rajdów przy współpracy z komputerami PC i konsolami PS4, XONE.

Dwa produkty w jednym, wybierz opcję najlepszą w danym momencie dla Ciebie, sekwencyjną dźwignię zmiany biegów (+/-) albo dźwignię progresywnego hamulca ręcznego. Współpraca z firmą SPARCO zaowocowała znakomitymi technicznymi rozwiązaniami.Konstrukcja metalowo-aluminowa z najwyższej klasy elementami jak tuleje techniczne czy przemysłowe sprężyny wyprodukowane w Niemczech, zgodnie z europejskimi normami. Gałka zmiany biegów to aluminiowa replika w skali 1:1 z serii produktów SPARCO do rajdów i driftingu. Dźwignię hamulca ręcznego można ustawić w położeniu poziomym (tryb GT) lub w położeniu pionowym (tryb rajdowy).

Mechanizm H.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technology zapewnia przede wszystkim:

  • precyzję niezmieniającą się z upływem czasu (bezstykowy czujnik magnetyczny)
  • brak przełącznika Tact i potencjometru (nieograniczona żywotność produktu)

Urządzenie przewidziane do współpracy z ekosystemem Thrustmaster dla platformy PC, PS4, XONE. Rekomendowane do wszystkich zestawów kierownic Thrustmaster zgodnych z tym systemem, czyli T150, TMX, T300 Series, TX Series, T500 RS, TS-PC RACER, TS-XW RACER and T-GT, ale także dla kierownic wszystkich innych producentów.

Polecane produkty


img img img img img img img
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl