INFOLINIA: 9:00 - 17:00
tel. +48 732 246 044
img

SONY PLAYSTATION

SONY PS PORTABLE

SONY PSVITA

MICROSOFT XBOX

MICROSOFT XONE
MICROSOFT X360

American Truck Simulator PL
5 (Ilość ocen: 1)

Producent: Techland
Dostępność: chwilowo brak
Sugerowana cena detaliczna: 79,90 zł
Cena: 79,00 zł 79.00 PLN

Sugerowana cena detaliczna: 79,90 zł
Cena: 79,00 zł 79.00 PLN
poleć znajomemu Obserwuj

American Truck Simulator jest symulatorem jazdy ciężarówką. Gra została stworzona przez SCS Software, dewelopera doskonale znanego miłośnikom gatunku. Twórcy oddali do dyspozycji graczy szereg licencjonowanych ciężarówek, choćby popularne w Kaliforni Kenworth czy Peterbilt, a także słynne amerykańskie 18-kołowce.

Autorzy gry, czeskie studio SCS Software posiadają duże doświadczenie w produkcji tego typu gier – firma odpowiedzialna jest bowiem za pokrewną serię 18 Wheels of Steel, jak również za obie części Euro Truck Simulator. Gracz ma niepowtarzalna okazję na zajęcie miejsca w kabinie kierowcy potężnych osiemnastokołowców i przemierzanie terytoriów Ameryki Północnej, dbając jednocześnie o to, by dostarczyć na czas przewożone towary. Twórcy postarali się o wierne odzwierciedlenie mapy drogowej, dzięki czemu poruszamy się po najważniejszych autostradach i drogach ekspresowych Kalifornii. Kolejne stany dodawane będą sukcesywnie jako zawartość kolejnych DLC.

Produkcja SCS Software pozwala na przejście typowej dla tego typu produkcji ścieżki kariery od zwykłego kierowcy, pracującego na usługach firmy transportowej, aż po stworzenie własnego przedsiębiorstwa, zatrudniającego dziesiątki pracowników. Jednym z najważniejszych elementów składowych American Truck Simulator jest rzecz jasna flota pojazdów – wśród nich znajdziemy popularne w tych rejonach marki takie jak Peterbilt czy Kenworth, a ich modele zostały odtworzone z najwyższą dbałością o różnorodne detale. Istotną nowością w porównaniu do Euro Truck Simulator 2 są radiowozy policji patrolujące drogi oraz możliwość wyboru miejsca parkingowego naczepy w punkcie docelowym - w zależności od naszych umiejętności manewrowania i cofania ciągnikiem siodłowym, zostawimy naczepę po prostu na otwartej przestrzeni lub wykażemy się i zaparkujemy na przykład w bardzo wąskim tunelu.

Gra korzysta ze zmodyfikowanego, autorskiego silnika graficznego wykorzystywanego m.in. w Euro Truck Simulator 2. Zapewnia on płynność rozgrywki oraz miasta bogate w detale i rozpoznawalne dzięki charakterystycznym budowlom, czy zabytkom.

Gra w wersji pudełkowej gwarantuje dostęp do 3 stanów:

  • Kalifornia jako zestaw startowy
  • Nevada i Arizona jako dodatkowe DLC
  • W wersji cyfrowej dostęp tylko do 2 stanów

Profesjonalne wersje językowe POLSKA i ŚLASKA

 


img img img img img img img
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl